do kasy suma: 0,00 zł
Sklep

Pegasus Bay

Rodzina Donaldson poważnie zaangażowała się w produkcję wina od wczesnych lat siedemdziesiątych XX wieku i była pionierem w regionie North Canterbury.

Ivan Donaldson, jako profesor nadzwyczajny i konsultant ds. neurologii, ale również jako pisarz poruszający problematykę winiarską i jednoczenie krytyki winiarski, postanowił ukoronować swoją karierę i zajął się uprawą winorośli oraz produkcją wina. Jego żona Christine założyła, zapierające dech w piersiach, ogrody w Zatoce Pegasus i kieruje większość swojej energii na utrzymanie rozległych terenów winnicy. Jest także miłośniczką opery i od wielu lat jest mocno zaangażowana w scenę operową.

Ich najstarszy syn, Matthew, jest winiarzem, który ukończył Roseworthy College z tytułem enologa i podyplomowe studia w dziedzinie uprawy winorośli. Żona Matthew Di zajmuje się logistyką win. Kolejny syn, Edward odpowiada za marketing, natomiast jego żona Belinda kieruje w winnicy wielokrotnie nagradzaną restauracją. Najmłodszy syn Paul, jest dyrektorem generalnym winnicy, a inny syn Michael odpowiada za sprzedaż. Pegasus Bay to prawdziwie rodzinna firma.

Pegasus Bay

uploader file preview

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl