do kasy suma: 0,00 zł
Klub Buy Wine

klub_buy_wine

Kochasz wino, ale nie masz czasu szukać tych najszlachetniejszych smaków? Klub Buy Wine jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasza propozycja to ekskluzywna subskrypcja wina, skierowana do prawdziwych miłośników tego trunku.

Dlaczego nasz klub jest wyjątkowy? Przede wszystkim selekcjonujemy dla Ciebie wina, które nie łatwo znaleźć na rynku. Dzięki kontaktom z winiarzami, od czasu do czasu oferujemy członkom klubu prawdziwe perełki - winne nowości, wina produkowane w niewielkich ilościach, czy powstające z mało znanych odmian winorośli.

Każdy miesiąc to nowa historia. Z naszym winnym abonamentem, pudełko jakie otrzymasz to podróż, której towarzyszy komplet ciekawostek i informacji poszerzających Twoją winiarską wiedzę. Możesz zdecydować się na zestaw dwóch lub czterech butelek. Jednocześnie gwarantujemy, że cena w abonamencie zawsze będzie niższa niż ta detaliczna.

Należąc do Klubu Buy Win zyskujesz również możliwość kupowania wszystkich naszych win w specjalnych cenach. Klub to przede wszystkim pasja, odkrywanie i dzielenie się smakiem. To propozycja dla tych, którzy kochają wino w każdej postaci i chcą poszerzać swoje horyzonty smakowe. Dołącz do nas i daj się ponieść winnej przygodzie!

klub_buy_wine_logo

Co otrzymasz dołączając do Klubu Buy Wine?

- Zestaw 2 lub 4 butelek wina raz w miesiącu (w zależności od wybranego wariantu).

- Materiały informacyjne i edukacyjne na temat win w zestawie.

- Co jakiś czas unikalne wina, niedostępne w naszej regularnej ofercie.

- Rabat 10 % na zakupy w sklepie buywine.pl.

- Newsletter zapowiadający dostawę zestawu win.

- Gwarancję niższej ceny win wchodzących w skład zestawu.

To Cię również zainteresuje.

- Do klubu możesz przystąpić na okres 3, 6 lub 12 miesięcy.

- Dobierając wina do zestawów zwracamy uwagę na pory roku
(latem chętniej myślimy o białych winach, a zimą o czerwonych).

- Zestaw win otrzymasz w trzecim tygodniu miesiąca.

- Jeśli wstąpisz do Klubu Buy Wine do 15. dnia miesiąca, pierwszą dostawę otrzymasz w następnym miesiącu.

- Jeśli chcesz podarować komuś uczestnictwo w klubie, podaj inny adres dostawy, maila oraz numer telefonu i napisz o tym w komentarzu do zamówienia.
Papierowy Voucher wyślemy pod wskazany adres.

- Jeśli chcesz kupić wino, które było w zestawie subskrypcyjnym, a nie jest ono dostępne w naszej regularnej ofercie, napisz do nas.
W miarę możliwości spróbujemy Tobie pomóc.

- Jeśli chcesz zmienić adres dostawy jednego z zestawów win, napisz do nas do 10. dnia miesiąca, w którym ma nastąpić dostawa. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl