do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Kochamy Wino! Gdyby tak nie było, prawdopodobnie zajmowalibyśmy się czymś zupełnie innym. Tymczasem od 2005 roku każdego dnia myślimy o winie, degustujemy, spotykamy się winiarzami, czytamy o szczepach i regionach winiarskich, a czasami zwyczajnie pijemy wino i rozmawiamy sobie o nim. Uwielbiamy również gotować i dobierać wino do jedzenia. A że mamy bardzo dużo win, zawsze możemy pozwolić sobie na przyjemność wybrania tego najlepiej nam pasującego.

Nie wyszukujemy win wg rankingów czy ocen krytyków winiarskich. Doceniamy słynne na cały świat etykiety i ikony kolekcjonerskich butelek, ale wolimy wina, które są bardziej dostępne, którymi możemy rozkoszować się każdego dnia. Wino nie może być tylko od święta, powinno być z nami codziennie.

Zawsze staramy się dojrzeć prawdziwych ludzi tworzących wino, pracujących wśród krzewów winnych i w winiarniach. Wino to czysta radość obcowania z innymi, to prawdziwa afirmacja życia. Bo czyż jest coś bardziej naturalnego, a jednocześnie wspaniałego, niż kieliszek wina i zaklęta w nim chwila przyjemności jakiej doświadczamy?

Leszek, Eliza & zespół Buy Wine

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl