do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Kochamy Wino! Gdyby tak nie było, prawdopodobnie zajmowalibyśmy się czymś zupełnie innym. Tymczasem od 2005 roku każdego dnia myślimy o winie, degustujemy, spotykamy się winiarzami, czytamy o szczepach i regionach winiarskich, a czasami zwyczajnie pijemy wino i rozmawiamy sobie o nim. Uwielbiamy również gotować i dobierać wino do jedzenia. A że mamy bardzo dużo win, zawsze możemy pozwolić sobie na przyjemność wybrania tego najlepiej nam pasującego.

Nie wyszukujemy win wg rankingów czy ocen krytyków winiarskich. Doceniamy słynne na cały świat etykiety i ikony kolekcjonerskich butelek, ale wolimy wina, które są bardziej dostępne, którymi możemy rozkoszować się każdego dnia. Wino nie może być tylko od święta, powinno być z nami codziennie.

Zawsze staramy się dojrzeć prawdziwych ludzi tworzących wino, pracujących wśród krzewów winnych i w winiarniach. Wino to czysta radość obcowania z innymi, to prawdziwa afirmacja życia. Bo czyż jest coś bardziej naturalnego, a jednocześnie wspaniałego, niż kieliszek wina i zaklęta w nim chwila przyjemności jakiej doświadczamy?

Leszek, Eliza & zespół Buy Wine

 

Inspirują nas spotkania z winiarzami. Dostarczają ogromnej wiedzy i sprawiają, że rozumiemy skąd bierze się jakość w winie.

Sierra de TolonoGurrieriPaul GinglingerBresciaCorvers Kauter degustacjaViranelW piwnicy VisintiniVinos SanzVisintini degustacjaTrullo FraminioW przetwórni ViranelAutentikfestAlvar de Dios HernandezVisintini degustacja2Licorella

 

Naszą misją jest popularyzowanie i podnoszenie kultury picia wina w Polsce. Dlatego nieustannie opowiadamy o winie, organizujemy degustacje, szkolenia, prelekcje, wspieramy inicjatyw skupione wokół wina i dobrej kuchni.

 Riesling Party1Lubię wino1Beaujolais NouveauRiesling Party2Riesling Party3Lubię wino2Lubię wino3Riesling Party4Lubię wino4Riesling Party5Riesling Party5Degustacja Online Capezzana


Niesamowitą radość daje nam, gdy ktoś napisze lub opowie o naszej pasji.

Podkast poznańskiForbes
Wykład na UEP

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl