Sutton Hill, Shiraz, South Eastern Australia, Australia

Staramy się aktualizować zdjęcia na bieżąco, jednakże niektóre etykiety mogą nieznacznie się różnić w zależności od rocznika.
Zarejestruj się i zacznij zbierać Punkty.
Dzięki nim możesz uzyskać rabat na kolejne zakupy.
Za każde wydane 100 zł otrzymasz 10 Punktów.
50 Punktów = rabat 4%
150 Punktów = rabat 6 %
300 Punktów = rabat 8 %

Właściwości produktu
Odmiana | Shiraz/Syrah |
Kolor | Czerwone |
Smak | Wytrawne |
Kraj | Australia |
Producent | Sutton Hill |
Styl wina | Medium |
Rodzaj wina | Spokojne |
Region | Południowo-wschodnia Australia |
Rocznik | 2021 |
Ekologiczność | Konwencjonalne |
Alkohol | 13 |
Wyróżnik | Na prezent |
Zamknięcie butelki | Zakrętka |





-
zapytaj o produkt
-
660 752 448
-
poleć znajomemu
Opis
Bogaty, owocowy Shiraz charakteryzują aromaty czereśni i jagód z odrobiną wanilii. Na podniebieniu intensywna, pierwotna owocowość pozostawia przestrzeń dla dobrze zbalansowanego smaku z ziołami i delikatnymi taninami.
Jak smakuje to wino?
proste | złożone | |
gładkie | garbnikowe | |
słodkie | wytrawne | |
łagodne | kwasowe |
Im znacznik na suwaku bliżej słowa "proste", tym wino jest uboższe w smaki i aromaty. Gdy suwak znajduje się przy słowie "złożone", wino pachnie i smakuje różnymi owocami, kwiatami, ziołami, ziemią, skórą, przetworami, itp.
Znacznik przy słowie "gładkie" oznacza, że wino ma bardzo mało tanin, czyli substancji powodujących uczucie ściągania i suchości w ustach. "Garbnikowe" świadczy o sytuacji przeciwnej.
Pozycja znacznika przy słowie "słodkie" informuje o dużej zawartości naturalnego cukru (>200g/l). Gdy jest on tuż przy określeniu "wytrawne" oznacza, że w winie jest zaledwie 0-2 gramy cukru resztkowego.
Znacznik ustawiony pomiędzy słowami "łagodne" i "kwasowe" pokazuje poziom kwasowości wina. Im jest on bardziej po prawej stronie, tym ta intensywność wyższa.
Podawać z: czerwonymi mięsami, pieczeniami, doskonałe do steków.
Temperatura serwowania: 16o - 18oC
Apelacja: South Eastern Australia
Dojrzewanie: w stalowych zbiornikach