do kasy suma: 0,00 zł
Sklep

Malat

Założona prawie 300 lat temu winnica Malat od 10 pokoleń zajmuje się produkcją białych, czerwonych, musujących oraz słodkich win. Położona u podnóża potężnego wzgórza Göttweig, niecałą godzinę jazdy samochodem od Wiednia, w samym sercu Dolnej Austrii jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Austriackich Win Tradycyjnych. Pionierskie działania w regionie Kremstal i wysokiej jakości wina zaowocowały międzynarodowym uznaniem.

Obecnie styl win kształtuje Michael Malat, który wiedzę i praktykę wyniósł z wielu winnic na różnych kontynentach. Dzięki temu rodzinna firma jeszcze bardziej podkreśla swój własny, niepowtarzalny charakter win.

"Pragnę robić wina, które ludzie będą chcieli pić, a nie tylko degustować” mówi, wspierany w pracy przez całą rodzinę i partnerkę Danielę, Michael Malat. „Każde z moich win ma mój osobisty podpis  - elegancję, finezję i przyjemność z picia”.
To jest styl zapoczątkowany przez ojca - Geralda Malata, który swoimi pionierskimi działaniami tchnął nową wizję do winnic z Kremstal.

Weingut Malat_1

Weingut Malat_2

Weingut Malat_3

Weingut Malat_4

Weingut Malat_5

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl